ENİVES ELEKTRONİK VE GÜVENLİK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

  • 33,1133
  • 36,0438
  • info@enivespc.com.tr
  • 0212 912 42 20
  • İletişim

Benzer Ürünler

 

UBNT U Fiber SingleModeM10G.BiDi(UF-SM-10G-S) 2'li
106,80 USD

Ubiquiti

 
UBNT POE 24V-24 WATT Gigabit (POE-24-24W-G)
18,00 USD

Ubiquiti

 
UBNT POE 24V-12 WATT Gigabit (POE-24-12W-G)
16,16 USD

Ubiquiti

 
UBNT POE 48V-24 WATT Gigabit (POE-48-24W-G)
19,20 USD

Ubiquiti

 
UBNT U Fiber MultiModeModule 1G(UF-MM-1G) 2'li
18,18USD14,40USD

Ubiquiti

 
HPE R2X21A Aruba Instant On 48V PSU Power Adapter
17,17 USD

HPE

 
HPE R2X22A Aruba Instant On 15.4W PoE Enjektör
42,00 USD

HPE

 
Zyxel SFP-SX-D Multi Mode Gigabit Transceiver
112,80 USD

Zyxel

 
TP-Link MC210CS Gigabit Medya Dönüştürücü*
31,01 USD

Tp-Link

 
HPE Aruba AP-220-MNT-W1W Mt Basic White K JW047A
16,80 USD

HPE

 
HPE R2X20A Aruba Instant On 12V PSU Power Adapter
17,17 USD

HPE

 
TP-Link TL-POE2412G 24V 12W Passive PoE Adapter*
12,80 USD

Tp-Link

 
Dahua PFT1200 Aktarım Hi-PoE(60W) Midspan
35,64 USD

Dahua

 
Dahua PFT1300 Aktarım PoE Çoğaltıcı
24,00 USD

Dahua

 
Dahua TAM1GT1GT-30 PoE+(30W) POE Enjektör
27,60 USD

Dahua

 
HPE J4859D 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR Single Mode
261,60 USD

HPE

 
HPE R3X86A Aruba Instant On 48V PSU Power Adapter
19,20 USD

HPE

 
Dahua PFT3960 Single Mod Gigabit SFP Modül
36,00 USD

Dahua

 
Dahua PFT3970 Single Mod Gigabit SFP Modül
48,60 USD

Dahua

 
Digitus DN-95102-1 PoE Enjektör (15.4W)
28,80 USD

Digitus

 
Digitus DN-82121-1 Gigabit Medya Dönştürücü
69,60 USD

Digitus

 
Digitus DN-82120-1 Gigabit Medya Dönüştürücü
72,60 USD

Digitus

 
Digitus DN-95002 PoE Enjektör Kutusu
2,82 USD

Digitus

 
HPE J4858D 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR Multi Mode
180,00 USD

HPE

 
Tp-Link TL-POE200 Güç Adaptör Seti*
20,72 USD

Tp-Link

 
TP-Link TL-POE10R POE Splitter*
14,16 USD

Tp-Link

 
TP-Link TL-SM311LS Gigabit SFP Mini GBIC module*
23,10 USD

Tp-Link

 
TP-Link TL-POE150S Poe Enjektör (15.4W)*
21,30 USD

Tp-Link

 
TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü*
22,12 USD

Tp-Link

 
Zyxel SFP-LX-10-D Single Mode Gigabit Transciever
62,57 USD

Zyxel

 
TP-Link TL-SM311LM Gigabit SFP module*
23,82 USD

Tp-Link

 
HPE R3X85A Aruba Instant On 12V Power Adapter
25,20 USD

HPE

 
UBNT POE 50V-60WATT-1.2A (AF24) (POE-50-60W)
26,40 USD

Ubiquiti

 
HPE Aruba J9150D 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
318,00 USD

HPE

 
TP-Link TL-SM321A-2 Single Mode SFP module*
18,24 USD

Tp-Link

 
TP-Link TL-SM5220-1M 1 Metre 10G SFP Kablosu*
34,80 USD

Tp-Link

 
TP-Link TL-POE170S 60W Poe Enjektör*
60,67 USD

Tp-Link

 
Aruba Instant On AP22 Flush Mount Sleeve (R6P90A)
10,80 USD

HPE

 
TP-Link TL-POE160S Poe Enjektör (30W)*
22,92 USD

Tp-Link

 
Tp-Link TXM431-LR 10GBase-LR SFP+ LC Alıcı-Verici*
59,34 USD

Tp-Link

 
Tp-Link TL-POE4824G 48V 24W Passive PoE Adaptör*
16,85 USD

Tp-Link

 
TP-Link MC110CS 10/100Mbps RJ45 single Fiber Conv*
27,64 USD

Tp-Link

 
Tp-Link MC100CM Fast Ethernet Medya Dönüştürücü*
27,64 USD

Tp-Link

 
UBNT U Fiber SingleModeModule 10G(UF-SM-10G) 2'li
56,40 USD

Ubiquiti